Sosyal Medya

56Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslisohebet Siteleri |Seslisev.Com   Merhaba Değerli Sesli Chat kullanıcıları.
 

Acaba insanlarımızın değerlerini düşünen kaç site sahibi var, çok merak ediyorum. Ama etrafıma baktığımda okadar fazla değilde, sayılı olduğunu tahmin edebiliyorum. Peki sanalda yanlışların yanında doğrularında kirlendiğini biliyormusunuz eskiler bilirde yeni katılanların bundan haberi olmuyabilir. Sanaldaysanız kendinize eskilerden birini bulun saatlerinizi o arkadaşınıza ayırın sizlere senelerin farklarını bir bir anlatsın. Normal yaşantınızdaki hayatınızdan değişik olduğu gibide ayarını kaçıranlar içinde tehlikeli olabiliyor internet alemi. Bazılarını baştan çıkarıyor bazılarınında ayarını kaçırıyor sanaldaki çılgınlıkların hangisini anlatıyımki okadar doğruları olduğu kadar yanlışlarıda varki üzülmemek bazen elde olamıyabiliyor.

Bense suskunluğumu her zaman korudum insanlarıma gelecek zararların önüne geçtim benimde çevrem biliyor kişiliğimi. Lafta olmadığımı söylediklerimde hep ciddi olduğumuda aramızda senelik olan arkadaşlar bilir. Başlığımda neden rahat olun arkanıza yaslanın dedim tahmin ediyorsunuzdur. Benki başkaları gibi odalarımda insanın kişilik değerlerine laf ettirmedim, elalemin anasını, karısını, bacısını soymadım hep kendimce doğru kararlar aldım can sıkıntısından bu yazımıda sizlere sundum kusura bakmayın amaki gerçekler herzaman sahteler için acıdır. Kaliteli Doğru İnsanların Arasına Katılın
  Seslisev.com web aile sohbet kanalımız tüm dostlara hoş ve keyifli sohbetler diler.

Yazar : Bakmaa
17 Nis Çar 22:06
1977 Görüntüleme

Etiketler:


 1. 18/04/2019 13:09
  Birisi

  Merhaba. Öncelikle bu tür bir konuya el attığınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Bir çok site sahibi malesef egolarını tatmin edebilmek için bu tür yollara başvurmaktadır.İnsanlara yararlı bilgi sunduğunuz için ayrıca Bakmaa sana çok ama çok teşekkür ederiz.

  Cevapla
 2. 17/04/2019 22:52
  süleyman

  doğru söz acıdır eksikleri, yanlışları, yolsuzlukları bütün çıplaklığıyla ortaya koyan ve eleştiren söz, bu işi yapanlara acı gelir.doğru söz acıdır eksikleri, yanlışları, yolsuzlukları bütün çıplaklığıyla ortaya koyan ve eleştiren söz, bu işi yapanlara acı gelir.

  Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar