58Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslisev.Com Yetki Alımı


  
      Merhaba Değerli kullanıcı Arkadaşlar.
 
  Sesli Chat Aile web kanalımızda Yetki Alımı Ücrete tabi tutulmaktadır.Bütün yetkiler Sesli Chat Yöneticisi tarafından belirtilerek Yetki almak isteyen kullanıcılara Detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.Sohbet Kanalımızda Yetki Görev alımı Ticari amaclı olmayıp tamamen Sohbet sitemizin daha büyümesi,diğer kullanıcı arkadaşlara daha güzel sohbet etmeleri adına yeni oda ve ek özellikler eklenmesi içindir.Üsy yönetimde yetki almak isteyen,SistemAgent veya King Admin Bu sayfamızda yer almamaktadır. Ücret konusunda Yönetici ile irtibata geçebilirsiniz.

    Görev Yetki Listesi.

Operatör                                            Ücretsiz
Admin                                                Ücretsiz
Coadmin                                             Ücretsiz
SüperAdmin                                        Ücretsiz
ChatAdmin                                          Ücretsiz
Agent                                                 Ücretsiz
King                                                   Ücretsiz
Owner                                                Ücretsiz
Flash Rumuz/Hareketli Nick                   Sınırsız
Oda Kiralamak+ Yetki                           Görüşülür

SistemAgent ve KingAdmin Yetkileri ise Yönetici ile irtibata geçebilirsiniz.

    Çok kısa bir zaman sonra panelimiz Yenilenecektir.Yenilenmesi ile baraber siz değerli arkadaşlara yep yeni yararlanabileceğiniz eklentiler il sizlerin hizmetine sunulacaktır.Sizlerde yanımızda bizlere destek vermek, Ailemizin bir ferdi olarak yanımızda bulunmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek.Bana katkılarından dolayı yanımda olan tüm dostlara sonsuz teşekkürler dilerim.
 Bütün Sohbetçi Arkadaşlara Hoş Keyifli sohbetler dilerim..

Yazar : 85
19 Oca Ctesi 21:24
231 Görüntüleme

Etiketler:


 1. 20/01/2019 11:16
  WaViŞ

  selam seslisev aileis öncelikle güzel bir bir ortam kurdnuz iicn tşrk ediyorum bicok yerde bulundum burdaki güzel ortam gibisi bulamadım seslisev ailesine cok tşrk eder ben arkadaşlar hic düşünmeden buyrun gelind erim ..

  Cevapla
 2. 20/01/2019 11:13
  DeNiz

  Merabalar bend eniz seslisev ailesi trek kelimeyle mükemmel sohbet eğlence seslisev ailesi düzgün seviyeli dostları süper tek kelimeyle trşk ederiz seslisev ailesine abone olcaksınız idda ediyorum ))

  Cevapla
 3. 20/01/2019 11:11
  GüMüŞ

  merabalar ben gümüş seslisev ailesine bende katıldım sohbetin dostluğun güzel olan ortamı ben cok beğendim sizlerde katılın gelin görün derim seslisev aileisi emeği gecen herkese cok tşrk ediyorum mükemmel bir ortam ...

  Cevapla
 4. 20/01/2019 11:08
  YıLDıZ

  meraba sevgili dostlar arkadaşlar seslisevde siz dostlar iicn bicok yeniliklerle sizlerle daha güzel ortam eğlenceli sohbeti müzilleriyle yep yeni yeniliklerle sizleri seslisev ailesine bekliyorum ..

  Cevapla
 5. 20/01/2019 11:05
  OquZ

  merbalar ben oğuz bende seslisev ailesine katıldım dostluğun kardeşliğin doğru adresi seslisev sizlerde eğlenmek sohbet ortamı diyorsanız tılayın seslisev ailesine katılın tşrk seslisev ailesi ::

  Cevapla
 6. 20/01/2019 11:03
  ILGıN

  merb seslisev dostları ben ılgın sitenizde yeniyim dlaşdım bi cok seslileri faklat seslisev ailesi gibisi olmadını gördüm bende sesliseve katılım sizler de düşünmeden buyrun diyorum tşrk seslisev ailesi...

  Cevapla
 7. 20/01/2019 11:01
  CaN

  meraba sevgili arkadaşalr seslileri dolaşdım ve sesliseve katıldım cok neşeli sohbet ortamı mükemmel eğlence hepsi burda tşrk ederiz seslisev aileisine sizlerde eğlenmek istiyorsanız adres belli .

  Cevapla
 8. 20/01/2019 11:00
  SoL YaNıM

  meraba arkadaşlar seslisev ailesine bende katıldım eğlencenin sohbetin güzel olduğıu ortam ben beğendim sizlerde buyrun gelinbağımlılık yapan tek adres

  Cevapla
 9. 20/01/2019 10:58
  Shut It Down

  seslisev ailesi yeniliklerle sizlere daha güzel eğlenceli bol sohbetli ortam kurmak adına sizleri dostlarımızı bekliyoruz seslisev zirvede tek adres hadi ne duruyorsunuz )))

  Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar