Sosyal Medya

56Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslichat |Seslisev.com

  Merhaba Arkadaşlar.

 Bugün sizlerle internet aleminde en çok kullanılan sohbet sistemlerinden biri olan speakychat odalarından bahsedeceğiz. Bilindiği üzere sanal alemde sesli sohbet sitelerinin önem ve yeri insan üzerinde büyük bir paya sahip olmuştur. Çünkü yurt içi şehirlerinden ve yurt dışı ülkelerinden binlerce insan günlük sesli sohbetlerin edildiği siteleri kullanır. Durum böyle olunca çoğu insan sesli site açma yolundaki azimli ilerleyişini sürdürmektedir.

Bizlerde bugün sesli chat sitemizde insanların ne gibi özellikten faydalandığını ve ne gibi ortamlarda eğleneceğinden bahsedeceğiz. Evet, bizler seslichat sitesi olarak kullanıcılarımızın gönül rahatlığıyla sohbet etmesinden ziyade eğlenmesi içinde bir kaç hizmette bulunuyoruz. Gelin şimdi sırasıyla o hizmetlerden bahsedelim.

 1. Kameralı sohbetinizi etmenizi sağlıyoruz.
 2. Sesli konuşmanızı yapmak için mik hakkı tanıyoruz.
 3. Bay, bayan insanlarla konuşmanız için özel mesaj yetkisine sizleri sahip ediyoruz.
 4. Animasyon ve icon kullanımını serbest kılıyoruz.
 5. Size özel oda yapıyoruz ve bu odaları istediğiniz formata bürüyoruz.

  Bunlar gibi daha çok hizmetimiz bulunmakta ama şimdi aklımıza gelenler bunlar olduğu için sizlere bunu aktarmak istedik. Şayet daha fazla özelliklerden yararlanmak isterseniz buyurun sayfanın en üstündeki sohbete giriş resmini tıklayın ve sohbete katılın insanlarla sohbete koyulun. Sohbetlerinizi ederken de özelliklerimizden faydalanmayı ihmal etmeyin.

Sanalın en kaliteli seslichat sitesiyiz ve bunun için çok çalıştık ve devam edeceğiz
 Tüm kullanıcı Arkadaşlara hoş keyifli sohbetler dileriz.

 

Yazar : Bakmaa
23 Mar Ctesi 17:05
545 Görüntüleme

Etiketler:


 1. 09/09/2019 22:44
  Can vey

  Sevgi dolu

  Cevapla
 2. 28/03/2019 09:15
  süleyman

  selamun aleykum hgnz arkadaşlar güzel bır ortam guvenılır yer herkese tavsıye ederım ınsanın arkadaş grubu ve ortamı ınsanın kendı huyu suyudur ben kendıme gore bır ortam buldum sızlerede gelın buyrun tanısalım dost olalım sohbetlerle destek olalım derım teskler

  Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar