58Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbete Giremiyorum | Seslisev.comMerhaba Arkadaşlar

Sesli sohbet  panellerini ilk defa görenler yada daha önceden tecrübe sahibi olup şuan sesli sohbet odalarının içerisine giremiyorum diyenlerin faydalanabileceği yardım konusuyla yine beraberiz. Normalde sitelerin speakychat odalarına bağlanamama nedenlerinin başında java yükleme sıkıntısı gelmektedir. Çoğu ziyaretçi panel üzerine rumuz yazıp odalara bağlanmak istediğinde karşısına beyaz ekran gelir ve bağlantı işlemi gerçekleşemiyor. Bunun nedeni bazılarının uyumsuz web tarayıcıyla girmesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz. İşte biz giriş problemi yaşayanlara yazılı bir yardımda bulunacağız.

İlk öncelikle üstte, sağda veya solda bulunan sohbete giriş resimlerinden birisini tıklatalım. Daha sonra karşımıza gelen sohbet paneline chat odaları içerisinde kullanacağınız takma ismi gerekli alana yazalım. Bunun peşine “Bağlan” butonunu kullanarak odaların içerisine girişi deneyelim. Karşınıza şuan speakychat yüklemenizi gerektiren uyarı sayfası gelecek bu uyarıyı dikkate alarak java yüklemesine başlayınız. Şayet şunu hatırlatmakta yarar var!

Java'yı bilgisayara indirdikten sonra web tarayıcısından komple çıkış yapın ve javanızı indirdiğiniz klasör içerisine giderek kuruluma başlayın. Kurulum esnasında herhangi bir web tarayıcısı açık değilse speaky chat javanız otomatik olarak bilgisayara yüklenecektir. Lakin tarayıcılardan herhangi biri açık ise java yüklemesi duracak ve girişte problem yaşayacaksınız. Daha önceleri böyle bir durum söz konusu değildi bunu çok iyi biliyoruz. Ama hepimizinde bildiği üzere speakychat geliştiricileri her geçen sürede güncellemeler yaptığı için böyle farklılıklar göze çarpabiliyor.

Yukarıda anlatmış olduğumuz direk giriş yapmanıza yardımcı olacak şekilde anlatılmıştır. Ama sesli sohbete girememenin bir sürü gerekçesi olduğu gerçeğini de unutmamak lazım. Baktınız bu anlatımlardan sonra hala sohbete bağlanmakta problem yaşıyorsunuz o zaman lütfen bize yorum bırakın. Biz probleme dayalı yorumlarınıza çözüm olacak yorumları anlık bırakalım.
  Yine Anasayfamızda yer alan Canlı Destek kısmından bizlere hemen ulaşarak,sorunuzu çözebilirsiniz.
   Seslisev.com web Aile kanalımız tüm kullanıcı Arkadaşlara hoş ve keyifli Sohbetler diler.

Yazar : 85
01 Şub Cuma 22:04
176 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar