Sosyal Medya

57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Oda kiralama

Selam Arkadaşlar.
    Türkiye’nin en gözde Sesli sohbet sitesinde kendinize ait bir oda kiralayabilir ve kendi ortamınızı yaratabilirsiniz. Peki, bu iş nasıl olacak? Derseniz! Yapmanız gereken sitemiz içerisinde herhangi bir yetkilimize ulaşmak veya başvuru ve sorunlar odasındaki mobil iletişim numaramızdan arama yaparak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Oda kiralamalarınızda ne gibi yetki ve yönetim hakları sahibi olduğunuz hakkında bilgilendirmelerimiz şöyledir.

Kiraladığınız oda içerisinde size 1 adet Admin yetkisi veriyoruz.

Odanızın arka plan resmini sizin isteğiniz üzerine hazırlayıp oda renk ve dizayn ayarlarını biz sizin için düzenliyoruz.

Artı olarak dilerseniz odanızı isteğiniz doğrultusunda şifreleyebiliyor, istediğiniz arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Bu özelliklere ve kiralık odalarımızdan birine sahip olmak için ödemeniz gereken maliyet Aldığınız yetki ve ve oda sayısına göre değişkenlik göstermektedir

Daha geniş bilgi edinmek için lütfen odalarımızın içerisine bağlanın.Şimdiden  tüm tüm kullanıcı arkadaşlara keyifli ve hoş sohbetler dileriz

Yazar : Bakmaa
22 Şub Cuma 13:53
410 Görüntüleme

Etiketler:


 1. 28/03/2019 09:18
  süleyman

  merhaba arkadaşlar hgnz sıte sahıbıne emegınden dolayı tesekkur ederım güzel huzurlu bır ortam herkese tavsıye ederım

  Cevapla
 2. 23/02/2019 11:47
  İlKNuR

  herkese merabalar seslisev ben İlknur sitenize ilk gelliyorum güzel bir ortamınız olduğunu gördüm ve bir yorumda ben yapmak istedim uzun zamanndır girmiyorum ve ilk girşim sizlerin sitesi oldu sevdim ve kaldım rşk seslisev sakinleri

  Cevapla
 3. 23/02/2019 11:44
  SeVaL

  merabalarseslisev sakinleri ben ilk geldim sizlerin hoş görü karşılamanızdan dolayı ayrıca trşk ederim güzel eğlenceli ortamınız sevdim ve kalmaya karar verdim herkese diyorum pişman olmazsınız buyrun gelin görün))

  Cevapla
 4. 23/02/2019 11:41
  DiLeK

  merabalar arkadaşlar sitenizde yeniyim güzel karşılama sohbetle sakin huzur bir yer sevdim ve burdayım sizlerde gelin sizlerde eğlenin trşk ederim site sakinlerine.

  Cevapla
 5. 23/02/2019 11:36
  TaRKaN

  merhabalar seslisev ailesi sitenizde yeniyim ilk gedim ve ortamınızı beğendim herkese teşekkür ediyorum

  Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar