58Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Site |Seslisev.com

   Merhaba Arkadaşlar.
 Seslisev sitesi olarak sitemizin sesli sohbet panelinin arayüzünü değiştirme kararı aldık. 2015 yılından beri kesintisiz hizmet vermenin güzelliğiyle birlikte her daim ziyaretçilerimize farklı olan hizmetlerin sunumunda bulunduk. Yenilikçi tavrımızla bir çok siteye nazaran her daim 1 adım önde olmayı başardık. Şimdi yeni bir tasarım arayüzüyle ve yeni gelecek panele kazandırılan onlarca özellikle tekrardan en kısa sürede karşınızda olacağız. Peki, değişim sonrası yeni gelecek panelde ne gibi özellikler sizi bekliyor olacak? Şimdi sırasıyla bu sorunun cevabını sizlere verelim.

Evet, yeni gelecek panelimizde arayüz dahil komple yönetim sistem paneli de değişecektir. Değişimden dolayı sitemizi yeniden silip baştan kuracağız ve üyelikler olsun ve bir çok üyeye ait resimler maalesef değişim sonrası silinecektir. Amacımız yeni sisteme geçerken, eskiye dair olan tüm geçmişi temizlemektir. Gelecek özelliklerden bahsedecek olursak sizlere maddeler halinde bir açıklama yapalım.
 

Yeni panel ile birlikte gelecek özellikler:
 • Login giriş sayfası ve panelin dış görünümü tamamen değişecek.
 • Oda kiralamak isteyen kullanıcı isterse kendi odasının ismini sistem paneli üzerinden değişebilecek.
 • Üyelerin kendi için oluşturdukları profil sayfasının tema seçenekleri çoğaltılacaktır.
 • Sesli sohbet odalarının buton bölümleri yenilecektir.
 • Şık ve dinamik bir tasarım, akabinde ise online müzik dinleme bölümü.
 • Oda içinde kullanıcı arama kısmı. (İstediğiniz kullanıcıyı, görevliyi hangi odada olduğunu size gösterir.
  Değişimden sonra sitemizde etkilenmeyecek alanlar:
 • Anasayfa tasarımında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
 • Panel üzerindeki oda düzenleri aynı şekilde kalacaktır.
 • Oda içinde kullanılan animasyonlar silinmeyecektir.
 • Odalarımızın arkaplan resimleri değişimden etkilenmeyecektir.
 • Yeni Arka planlar dizayn edilip Atılacaktır
       

  Yeni kullanıma açılacak olan panelin görsel açıdan ve özellik bakımından bir öncekilerine göre kusursuz olacağına emin olabilirsiniz. Şayet paneli kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir eksik yada kusurla karşılacak olursanız, lütfen yorum alanlarımızı yada iletişim sayfalarımızı kullanarak bizleri bilgilendirin.

  Not: Seslisev.com sitenizde böyle özellik olursa daha güzel olur! Dediğiniz şeyleri bu sayfamızın altında bulunan yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

  Amacımız yenilenirken sizlerinde fikirlerine nezaket göstererek sitemizi beğeneceğiniz kıvama getirmektir.

  Şimdiden siz ziyaretçilerimize ve görevlilerimize yeni panelimiz hayırlı olsun…

 

Yazar : 85
29 Oca Salı 13:09
263 Görüntüleme

Etiketler:


 1. 19/02/2019 12:38
  uu H T ee

  Herkesin gönlünde bir sesli yatar bizimkindede sesli sev yatıyor

  Cevapla
 2. 31/01/2019 13:10
  BELKIS

  merabalr ben belkis aranızda yeniyim seslisev ailesine tıkaldım ve geldim ortam süper sohbet eğlence mükemmel site de bulanan birçok dostlukları gördüm ve cok sevdim herkese tavsie ediyorum sizlerde sesliseve tıklayın gelin farkı sizde görün..

  Cevapla
 3. 31/01/2019 13:09
  Bakmaa

  Öncelikle güzel Duygularınızdan dolayı teşekkür ederim. Amacımız Tü kullanıcı arkadaşlara güvenilir ortam hazırlayıp, Sevdikleriyle beraber hoş ve keyifli zaman geçirmeleridir.

  Cevapla
 4. 31/01/2019 13:07
  SoL YaNıM

  merhabalar seslisev ailesi ben aranızda yeni katıldım ve cok beğendim ortamı kalmayı terceih ettim ve sizlerleyim sıcak ortamınızda bulanmak da son derece memnunum seslisev ailesine sonsuz tşrk ederim .

  Cevapla
 5. 31/01/2019 12:58
  YıLDıZ

  sevgili seslisev ailesi ve siz değerli dostlarımız sizlerin dha iyi iyi bir ortam sağlamak için bütün calışmalrımız devam edicekdir müziğin sohbetin eğlencinin tek adresi doğru adresi seslisev bütün dostlarını bekliyor saygılarımla...

  Cevapla
 6. 31/01/2019 12:50
  BETÜL

  selam seslisev ailesi eğlence müzik sohbet dostluğun tek adresi sizlerde ailenizi sevdiklerinizi dostlarınız davet edin hep birlikde eğlenmeye bekliyoruz biz kocaman bir aileyiz..

  Cevapla
 7. 31/01/2019 12:40
  CeylaN

  merabalar sevgili seslisev ailesi sohbetin eğlencenin tek adresi doğru adres herkesi bu etmosfer artoma bekliyoruz e hadi ne duruyorsunuz eğlenceye sohbete sizlerde katıl.

  Cevapla
 8. 30/01/2019 17:04
  Derya

  Merhaba değerli seslisev ailesi ve kurucuları. Öncelikle sizi tebrik ediyorum. Yapmış olduğunuz çalışmalar insanlara yararlı bilgi paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Gerçekten de sizi beyenerek takip ediyorum. Seslisev ailesine ve aramıza yeni katılacak olan bütün sohbet sever arkadaşlara iyi sohbetler dilerim.

  Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar